Pracuj v klubu

Pojď dělat byznys!
Přijmeme SPOLEČNICE, TANEČNICE, BARMANKY.

Vysoké výdělky ihned na ruku.
Diskrétní a čisté prostředí mimo rušné centrum Prahy.
Nejdéle fungující klub v Česku – záruka seriózního jednání.

Stálá klientela, která hledá především příjemnou společnost a chodí do Lotosu utrácet, nikoliv šetřit a hledat slevy.

Pro mimopražské ubytování zajištěno.

Chceš informace, pohovor nebo zkušební den?
Ozvi se nám na telefon 603 830 660 nebo na e-mail lotos@lotos.cz.

 • Ahoj,

  s Lotos Clubem spolupracuji už 15 let a zřejmě ještě nějaký ten rok budu. Spolupráce s vedením klubu byla vždy, jak jsme si domluvili, a to je pro mě to hlavní.

  Začínala jsem za barem a posledních pár let se starám o nové slečny. Pokud bys chtěla probrat, jak to v Lotosu chodí, ráda si s tebou o tom popovídám. Dáme kafe v podniku, nebo klidně i jinde, jak se ti to bude hodit. Pracuje u nás zhruba 20 dívek, ale průběžně přijímáme další na práci barmanek, tanečnic a společnic. Vybereš si, co ti bude nejbližší.

  Směny můžeme naplánovat podle potřeby, ale vždy jde o noční práci. Většinou jsou služby od 21 hod do 6 hod.

  Asi nejlepší na této práci jsou velmi vysoké výdělky. U nás je výhodou to, že vydělané peníze dostaneš na ruku ihned každý den. Je řada způsobů, jak si je vydělat, což můžeme probrat osobně. Pokud budeš chodit do práce alespoň pět dní v týdnu, je dost možné, že si přijdeš třeba na 80-100 tisíc měsíčně.

  Fungujeme od roku 1991, takže k nám chodí hlavně stálá klientela českých hostů, kteří se chtějí bavit a utrácet. V Lotosu je trochu jiná atmosféra než ve velkých striptýzových barech. Sídlíme na okraji Prahy, takže tu není takový šrumec jako v centru a skoro žádní cizinci. Pokud nejsi z Prahy, můžeme ti zajistit ubytování.

  Nemusíš se bát, že by tě nějak omezoval tvůj vzhled nebo věk. Naši klienti chtějí především příjemně pokecat a ubezpečit, že jsou v klubu vítáni. Zbytek se dostaví. Hlavně peníze, uvidíš. Pokud bys chtěla zkusit práci v Lotosu, budu se těšit, že se poznáme osobně.

  Zavolej mi nebo napiš SMS na můj soukromý telefon 603 830 660.

  Monika

     

  Monika
  Monika manažerka náboru