ENG GER
Home
 

O klubu

Night club Lotos možná překvapí ty pány, kteří již navštívili alespoň jeden či více českých erotických salonů. Skutečnost rozhodně nepokulhává za kvalitou reklamní nabídky. Klub mohou navštívit i páry u kterých je velmi oblíben vyhřívaný bazén, který v přítmí nabízí atmosféru jihoamerické džungle.
Krédo, jehož se podnik stále drží, je kvalita. Hosté mají absolutní volnost, nikdo je k ničemu nenutí, na nic se nespěchá. Jako welcome drink vám rádi nabídneme dobrou a kvalitní whiskey.
V Lotos Clubu vás očekává přes 15 krásných dívek, které jsou připraveny uspokojit jakékoli vaše přání. V průběhu večera se představí striptérky, topless tanečnice a samozřejmě naše společnice.
K vyhledávaným službám patří S/M, snad proto, že zařízení a vybavení ve speciálním pokoji je opravdu kvalitní a vzbuzuje u klientů požadovanou atmosféru. Tento pokoj s touto tématikou navštěvují v hojném počtu i páry.
Tématické párty vás čekají každý 3. čtvrtek v měsíci. Aktuální nabídku naleznete vždy na hlavní straně. Ještě jste na pochybách?? V tom případě zavolejte do klubu tel: 272 916 825 a my vám pošleme taxi zdarma ( pouze Praha). Už voláte.....Volejte!!!
Čeká vás také V.I.P. karta, která je přenosná a neutrální. 10% sleva a útraty při každé návštěvě a 1000,- bonus!!!